hajdyLOVE_edited.png

Jsme (ne)obyčejný pár,

malíř a ilustrátorka,

Petr a Veronika Hajdylovi.

Děláme svět lepším tím,

že přinášíme radost, krásu a inspiraci skrze náš talent.

20414071_10208373709533537_2901666433137

Naše hodnoty

Jsme přesvědčeni, že svět potřebuje krásu, radost a inspiraci. Všechny tyto hodnoty vyznáváme a s láskou přivádíme k životu v našich dílech.

Milujeme poctivé řemeslo, design a přírodní materiály. Přispíváme ke zlepšení světa tím, že ze sebe dáváme to nejlepší.

Naše filozofie

Milujeme udržitelnost a vidíme v ní velký smysl i budoucnost. Současný svět čelí mnohým výzvám a my věříme, že právě dar kreativity nám může posloužit, abychom nacházeli nová řešení.

Jako výtvarníci a zároveň rodiče čtyř dcer, neustále objevujeme, jak je možné tvořit a přitom zachovávat principy udržitelnosti, minimalismu a zero waste. Naše projekty jsou důkazem, že to jde!

 

Proč dílo od nás

Protože v sobě pojí krásu, účel i ekologii. 

Protože za našimi díly stojí kus poctivé práce, celé srdce a naděje.

Volbou našeho díla dáváte ve svém domově prostor kvalitní české lokální tvorbě a otvíráte své srdce přírodě.

Našim snem je naplnit Váš domov radostí. Každé dílo, které od nás zakoupíte, v sobě nese příběh svého tvůrce a je v celém procesu vytvořeno udržitelně a s láskou.

Kdo stojí za značkou HajdyLOVE

Veronika Hajdyla je knižní ilustrátorka, malířka, blogerka, lektorka kurzů figurální kresby a maminka čtyř dcer.

Studovala malbu v ateliéru Doc. Františka Kowolowskeho a scénografii činoherního divadla na pražské DAMU. Ilustrovala knihy Pohádka o zrození rodiny pro nakladatelství DharmaGaia a Krasoprostor pro Albatros Media. Spolupracuje s organizacemi, které předávají hluboké lidské hodnoty, jako jsou například Centrum pro rodinu, Raná péče nebo Bílá holubice.

"Miluji všechny malířské a kresebné techniky, které se odráží od práce s papírem a čistými pigmenty. Těmito technikami jsou především akvarelová a tušová malba a kresba. Papír je médium, které je z pohledu udržitelnosti naprostá špička. Je velmi lehký, takže náklady na přepravu jak materiálu ke mně do ateliéru, tak ke koncovému zákazníkovi domů, jsou velmi nízké. Papír, pokud je dobře zvolen, je také velmi odolný, světlostálý a trvanlivý. Vybírám si výhradně certifikované papíry, které zaručují udržitelný přístup ve výrobě a jejich zpracování.

Akvarelové barvy, které používám nejčastěji, jsou pak z pohledu ekologie velmi dobrá volba. V podstatě se jedná o čistý přírodní pigment a malé množství arabské gumy a dalších přírodních pojidel."

podpis.jpg